Noclegi Strona główna Kontakt z redakcją portalu noclegi pogodzinach.net Porównaj hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe Rozrywka i Turystyka portal PoGodzinach.net ! english versionFrançaisEspañol Deutsch Русский
Noclegi Strona główna Kontakt z redakcją portalu noclegi pogodzinach.net Porównaj hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe

Sanatorium Uzdrowiskowe KOS

INFORMACJE KONTAKT

opinie

Komentarze


lista komentarzy

 • Jak wcześniej pisałam miałam wyznaczony termin od 2.01.2016r. i wierzcie mi pomimo wielu bolączek, trudności i poważnego przeziębienia, które wiązało się z trzydniowym zwolnieniem lekarskim i antybiotykiem pojechałabym jeśli byłaby taka możliwość jeszcze raz. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, a o widokach nie wspomnę. Pozdrawiam serdecznie byłych i przyszłych kuracjuszy tego ośrodka!

  Barbara / 2016-05-07 21:39
 • Byłam w Kosie na poczatku roku i w pełni się z Ewą zgadzam. Przy stoliku obok siedzieli "komercyjni" z zazdoscią patrzyliśmy jak otrzymywali warzywa, owoce, lepszą wedlinę. Co należy pochwalić to kelnerów. Posiłki podawane były bardzo sprawnie. Podczas mojego turnusu wiele osób sie rozchorowało. Po zabiegach ludzie zmeczeni, często z problemami z chodzeniem w ciepłych kurtkach musieli pokonywać ponad 100 schodów pod górę. Dla ludzi zdrowych, i młodych to nie problem, ale do sanatorium jeżdzą ludzie chorzy. Może latem jest inaczej.

  Niko / 2016-04-16 0:15
 • Byłam w Kosie w styczniu tego roku. Do dzisiaj odbija mi się mielonymi które tam serwowano pod różnymi postaciami zbitego twardego mięsiska.Zabiegi świetne natomiast po zabiegach trzeba pokonać mnóstwo schodów żeby dostać się do ośrodka co dla ludzi z chorobą zwyrodnieniową nie jest lekarstwem. Byłam 3 lata temu w równicy i byłam zachwycona. Po pobycie w Kosie odechciało mi się wyjazdów do sanatorium. W recepcji 1 pani naprawdę miła a pozostałe zależy na jaki humor się trafiło, czy się nie przeszkadzało chcąc o coś zapytać. Na stóce podobnie. Nie polecam tego ośrodka.

  ewa / 2016-04-15 16:13
 • Małgosiu dostaniesz 54 zabiegi, które przepisuje lekarz. Masaży i droższych zabiegów nie dostaniesz. Sa w ofercie komercyjnej i możesz sobie sama wykupić. Jeśli chodzi o same zabiegi to chodzi się na godzinę. Co prawda do Kosa po zabiegach pod górę jest mało przyjemnie. A czasmi zabiegi są tak beznadziejnie zaplanowane, że gna się po kąpielach, po których nalezałoby odpocząć (zaleane 1 godzina) na posiłki. Poza tym personel miły, towarzystwo też, dużo imprez, wycieczek.

  Niko / 2016-01-13 19:08
 • Ja dostalam turnus od 13.02 do 5.03 z NFZ powiedzcie ile zabiegow bede miala ,od czego i kogo zalezy ich wybor.

  Malgosia / 2016-01-12 19:57
 • Myślę,że to dobre podejście do wyjazdu. Byłam w Kosie 2 lata temu. (nie jestem rozrywkową osobą)czas spędziłam bardzo miło.Miałam jednoosobowy pokój w studio, baza zabiegowa bardzo dobra, personel miły.Istnieje możliwość dokupienia pobytu na basenie i to dość tanio.Okolica piękna, tak więc wróciłam wypoczęta i zadowolona.Co prawda nie jest to ośrodek 5- gwiazdkowy, do takich jeździ się prywatnie.Proszę pozytywnie się nastawić i nie przejmować się narzekaniem innych osób. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu.:))

  ulik / 2015-12-18 20:14
 • Mam termin od 2.01.2016r. i nie zważając na różne komentarze jadę pełna optymizmu. Pozdrowionka dla byłych i przyszłych kuracjuszy sanatorium KOS.

  Barbara / 2015-12-18 18:21
 • Byłam z mężem na przełomie XI, XII i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Zabiegi dostosowane do dolegliwości pensjonariusza, Bardzo miła i wyspecjalizowana kadra terapeutów, kuchnia bardzo smaczna z dietami dostosowanymi do pacjenta. Ja nie byłam głodna. Minusem może być brak np. foteli w pokojach, na których można wygodnie posiedzieć bez bólu kręgosłupa, bo krzesła są bardo niewygodne. Wróciliśmy bardzo wypoczęci i uzdrowieni dzięki super zabiegom. Wieczorki taneczne bardzo sympatyczne, pozwalające rozruszać wszystkie kości i zgubić kilka kilogramów.Bardzo piękne widoki, nie można tam nudzić się.

  Teresa / 2015-12-17 21:06
 • Po waszych wpisach zaczynam sie bać. Dostałam skierowanie z NFZ turnus 5.01.2016 Jest to mój pierwszy wyjaz. Chciałam zrezygnować, ale powiedziano mi, że albo jadę albo skierowanie na które czekałam ponad 2 lata przepada. Z tego co czytam jest to sanatorium dla lubiacych potańcówkii inne zabawy czyli nie dla mnie, osoby chorej. Ja nie jestem rozrywkowa. Brak Wi-fi zupełne odcina od świata. Czyli postęp jeszcze nie dotarł w te strony.

  Niko / 2015-12-14 22:35
 • Po waszych wpisach zaczynam sie bać. Dostałam skierowanie z NFZ turnus 5.01.2016 Jest to mój pierwszy wyjaz. Chciałam zrezygnować, ale powiedziano mi, że albo jadę albo skierowanie na które czekałam ponad 2 lata przepada. Z tego co czytam jest to sanatorium dla lubiacych potańcówkii inne zabawy czyli nie dla mnie, osoby chorej. Ja nie jestem rozrywkowa. Brak Wi-fi zupełne odcina od świata. Czyli postęp jeszcze nie dotarł w te strony.

  Niko / 2015-12-14 22:34
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

dodaj obiekt
aktualizuj dane
reklama

RSS Nowości

[-] Porównywarka

Porównaj wybrane