Noclegi Strona główna Kontakt z redakcją portalu noclegi pogodzinach.net Porównaj hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe Rozrywka i Turystyka portal PoGodzinach.net ! english versionFrançaisEspañol Deutsch Русский
Noclegi Strona główna Kontakt z redakcją portalu noclegi pogodzinach.net Porównaj hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe

Sanatorium Uzdrowiskowe KOS

INFORMACJE KONTAKT

opinie

Komentarze


lista komentarzy

 • Jestem w Kosie od 24. 06.16. SZOK. BRUD. SZOK. FATALNE JEDZENIE. SZOK. Dziadostwo. Jedynie zabiegi są fajne.Tylko tyle że daleko trzeba iść i to pod górę po schodach. Panie w recepcji obskurne. Pani dr. też.Jedzenie podłe.Mielone,mielone mielone. Dietetyczka chyba spadła z kosmosu. Jedynie u sąsiadów jedzenie wegetariańskie nadaje się do jedzenia. Polecam Krynicę Zdrój.

  Piotr / 2016-06-27 18:37
 • mam skierowanie do Kos-a od 04 10 2016 prosze o jakieś rady a może ktoś się wybiera ze śląska Pozdrawiam

  Adam / 2016-06-09 23:36
 • Kosie

  Pogodny / 2016-06-05 7:20
 • chętnie poznam pogodnych ludzi turnus w kosie od 22.06 do 13.07

  Pogodny / 2016-06-05 7:19
 • Jak wcześniej pisałam miałam wyznaczony termin od 2.01.2016r. i wierzcie mi pomimo wielu bolączek, trudności i poważnego przeziębienia, które wiązało się z trzydniowym zwolnieniem lekarskim i antybiotykiem pojechałabym jeśli byłaby taka możliwość jeszcze raz. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, a o widokach nie wspomnę. Pozdrawiam serdecznie byłych i przyszłych kuracjuszy tego ośrodka!

  Barbara / 2016-05-07 21:39
 • Byłam w Kosie na poczatku roku i w pełni się z Ewą zgadzam. Przy stoliku obok siedzieli "komercyjni" z zazdoscią patrzyliśmy jak otrzymywali warzywa, owoce, lepszą wedlinę. Co należy pochwalić to kelnerów. Posiłki podawane były bardzo sprawnie. Podczas mojego turnusu wiele osób sie rozchorowało. Po zabiegach ludzie zmeczeni, często z problemami z chodzeniem w ciepłych kurtkach musieli pokonywać ponad 100 schodów pod górę. Dla ludzi zdrowych, i młodych to nie problem, ale do sanatorium jeżdzą ludzie chorzy. Może latem jest inaczej.

  Niko / 2016-04-16 0:15
 • Byłam w Kosie w styczniu tego roku. Do dzisiaj odbija mi się mielonymi które tam serwowano pod różnymi postaciami zbitego twardego mięsiska.Zabiegi świetne natomiast po zabiegach trzeba pokonać mnóstwo schodów żeby dostać się do ośrodka co dla ludzi z chorobą zwyrodnieniową nie jest lekarstwem. Byłam 3 lata temu w równicy i byłam zachwycona. Po pobycie w Kosie odechciało mi się wyjazdów do sanatorium. W recepcji 1 pani naprawdę miła a pozostałe zależy na jaki humor się trafiło, czy się nie przeszkadzało chcąc o coś zapytać. Na stóce podobnie. Nie polecam tego ośrodka.

  ewa / 2016-04-15 16:13
 • Małgosiu dostaniesz 54 zabiegi, które przepisuje lekarz. Masaży i droższych zabiegów nie dostaniesz. Sa w ofercie komercyjnej i możesz sobie sama wykupić. Jeśli chodzi o same zabiegi to chodzi się na godzinę. Co prawda do Kosa po zabiegach pod górę jest mało przyjemnie. A czasmi zabiegi są tak beznadziejnie zaplanowane, że gna się po kąpielach, po których nalezałoby odpocząć (zaleane 1 godzina) na posiłki. Poza tym personel miły, towarzystwo też, dużo imprez, wycieczek.

  Niko / 2016-01-13 19:08
 • Ja dostalam turnus od 13.02 do 5.03 z NFZ powiedzcie ile zabiegow bede miala ,od czego i kogo zalezy ich wybor.

  Malgosia / 2016-01-12 19:57
 • Myślę,że to dobre podejście do wyjazdu. Byłam w Kosie 2 lata temu. (nie jestem rozrywkową osobą)czas spędziłam bardzo miło.Miałam jednoosobowy pokój w studio, baza zabiegowa bardzo dobra, personel miły.Istnieje możliwość dokupienia pobytu na basenie i to dość tanio.Okolica piękna, tak więc wróciłam wypoczęta i zadowolona.Co prawda nie jest to ośrodek 5- gwiazdkowy, do takich jeździ się prywatnie.Proszę pozytywnie się nastawić i nie przejmować się narzekaniem innych osób. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu.:))

  ulik / 2015-12-18 20:14
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

dodaj obiekt
aktualizuj dane
reklama

RSS Nowości

[-] Porównywarka

Porównaj wybrane